Çekimlerimiz Öncesinde ve Sonrasında Neler Yapıyoruz?

Bir fotoğraf için bunca zahmete değer mi?
19 July 2018
Fotoğrafta Kompozisyon Nedir?
19 July 2018

Çekimlerimiz Öncesinde ve Sonrasında Neler Yapıyoruz?

İyi günler Arkadaşlar,

 

Öncelikle siz değerli müşterilerimizle e posta, iletişim numarası veya sosyal medya aracılığı ile görüşüp çekim için, sizin ve ekibimizin uygun bir zamanımızda istediğimiz tarih, yer ve saat belirliyoruz. Çekim zamanı için sizin kuaförden çıkış zamanınızı ayarlamanız bizim için çok önemli olup aynı şekilde sizin için de önemlidir çünkü vakitte aksamalar olduğu gibi makyaj ve saçta bozulmalar olduğu için iki taraf için can sıkıcı bir hale gelmektedir. Bunun  çözümü kuaförünüzden belirlenen tarih ve saatin birkaç saat öncesi kuaförünüzden randevu almaktır.

Çekime giderken gelinin veya damadın en yakın arkadaşlarının bulunması sizin için daha rahat edebilmeniz için ve önemli şeylerde size yardımda bulunduğu için daha kolay bir duruma gelmektedir çünkü elinizdeki çiçeği vermesinde veya değerli eşyalarınızı taşımanız için verebileceğiniz ve önemli telefon çağrılarında size ulaştırması için önemlidir. Gelinimizin veya damadımızın yanında yardımcı eşyalarını almasını önemle rica ediyoruz çünkü olabilecek her olumsuzluklara karşı önlemimizi önceden almak bize ve size faydalı bir hale gelmektedir. Sonrasında ise ekibimiz bizim ekip aracımız ile ve siz de kendi aracınız ile çekim yerine saatinde gidip hazır bir şekilde orada oluyoruz. Dış çekimlerimiz de sizin moralinizin bozulacağı kişileri ve olumsuzlukları kenara bırakmanızı öneriyoruz. Çünkü çekimlerimizde sizin gülen suratınız ve ortamda ki samimiyet bizim için  çok önemlidir.

Çekimlerimiz bittikten sonra ise ofisimize gidip 25-35 arası fotoğraf seçmeniz için sizlere  fotoğrafları gönderiyoruz veya ofisimizde siz değerli müşterilerimize fotoğrafları seçmeniz için sizlere yardımcı oluyoruz. Fotoğraflar verildikten birkaç gün sonra fotoğrafları seçmenizi ve bize belirtilmesi uygun olup albüm aksama gibi sorunları ortadan kaldırmak istiyoruz çünkü seçilmeyen fotoğraflar uzarsa başka müşterilerimizin fotoğrafları önce verildiği için sizin albümünüzün neden uzadığına dair sorunlarla karşılaşabiliyoruz ve bunun olmaması için tavsiyelerimizi sizlere sunuyoruz. Ama rahat olun sorunları ortadan kaldırmak bizim işimiz .. J Fotoğraf belirlenmesi ve gün aksamaları olmaması için siz değerli müşterilerimizle hep iletişim halinde olmaya ve irtibat kurmaya özen gösteriyoruz. Sizlere sağlıklı günler ve bol fotoğraflı günler diliyorum, hoşçakalın .. 🙂

 

  • Nurettin Şeref

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *